Dzień Kobiet w Przedszkolu w Młodojewie

Dzienkobiet19 min

W  dniu  12.03.2019  r   dzieci  z  Przedszkola  z  Młodojewa  odwiedziły  policjantów  z  Powiatowej  Komendzie  w  Słupcy.  W trakcie  odwiedzin  przedszkolaki  miały  okazję  porozmawiać  z  policjantem  oraz  zobaczyć  jak  wygląda  ich  miejsce  pracy. Przedszkolaki  zostały  oprowadzone  przez  policjanta  po  budynku  Komisariatu  Policji  w  Słupcy,  odwiedziły  dyżurkę  gdzie  mogły  przyjrzeć  się  z  bliska  pracy  dyżurnego.  Zobaczyły  wyposażenie  policjanta  oraz  sprzęt  jakim  dysponuje  policja  na  co  dzień. Przy  okazji  odwiedzin  policjant  omówił  z  dziećmi  zasady  bezpieczeństwa  na  drodze,  w  domu  i  przedszkolu.  Podczas  spotkania  przedszkolaki  zadawały  mnóstwo  ciekawych  pytań  i  wykazywały  się  dużą  wiedzą  na  temat  bezpieczeństwa.  Wizyta  w  Państwowej  Komendzie  w  Słupcy  zastała zakończona  podziękowaniem  dla Pana  Komendanta  i  jego  pracowników  oraz  pamiątkowym  zdjęciem.
  Z  okazji  obchodów  Dnia  Kobiet  w  przedszkolu  dzieci  po  wizycie  w  komisariacie  udały  się  na  plac  zabaw  w  Słupcy  do  „Dino   Świat”.  Największą  atrakcją  dla  dzieci był  tor  przeszkód,  choć  zainteresowaniem  cieszyły  się  także  między  innymi  kącik  kuchenny,  kącik  majsterkowicza  i  basen  z  piłeczkami.  Dodatkową  atrakcją  dla  dzieci  było  malowanie  kredkami  na  twarzach  dzieci  postaci  z  bajek. Trochę  zmęczone  ale  zadowolone  i  szczęśliwe  wróciły  do  przedszkola.
  Po  posiłku  chłopcy  wręczyli  swoim  koleżankom  z  okazji  Dnia  Kobiet  słodki  upominek.  Ten  dzień  dla  przedszkolaków  był  pełen  atrakcji  i  wrażeń.

FOTORELACJA

Nauczyciele

Odsłony: 175