Mikołajki 2017

Mikolaj17 min

Młodojewo, 06.12.2017 r.

„To Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj nasz święty”…

 Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu w Młodojewie, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Milusińscy przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa dekoruje świątecznymi dekoracjami swoją salę, ubierają wspólnie choinkę oraz uczą się pilnie wierszyków i piosenek, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana 6 grudnia zawitał do naszego Przedszkola. Starszaki wraz z maluszkami mogły w końcu zaprezentować to co przygotowały. Po wystąpieniu Mikołaj nagrodził przedszkolaków brawami , ale również wręczył oczekiwane przez wszystkie dzieci prezenty– kalendarze adwentowe oraz zabawki edukacyjne dla grup. Miłym akcentem na zakończenie spotkania były zdjęcia z Mikołajem, które będą pamiątką.

Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.     

FOTORELACJA

Bojarska Paulina, Sompolska Aneta, Cybulska Katarzyna

Odsłony: 535