„Gimnazjaliści – przedszkolakom”

przegmin min

Młodojewo, 24.10.2017r.

24 października w ramach współpracy pomiędzy placówkami gimnazjaliści wraz z Panią dyrektor Danutą Samul ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej zaprosili przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Młodojewie na występ teatralny pt.: „Kraina bajek z przymrużeniem oka” przygotowanym pod kierunkiem Pani Anny Kozłowskiej.

Młodzi artyści włożyli dużo pracy, aby podbić serca swoich gości. Bogate stroje, scenografia oraz solidne przygotowanie sprawiły, że zaproszeni widzowie wspaniale się bawili.

Na koniec spotkania przedszkolaki wraz z opiekunami wykonali pamiątkowe zdjęcie oraz zwiedzili szkołę starszych kolegów i otrzymali od Pani dyrektor słodki poczęstunek, co jeszcze bardziej poprawiło humory. W podzięce za przemiłą gościnę przedszkolaki również wręczyły „sercowe lizaki”.

FOTORELACJA

Katarzyna Cybulska
Paulina Bojarska
Aneta Sompolska

Odsłony: 549