„Bo nasza Pani fajna jest …”

niaucz min

„Naszym nauczycielom dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia, radości i marzeń spełnienia… „

 14 październik to nie tylko Dzień Nauczyciela, ale to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu czy szkole było naprawdę dobrze i bezpiecznie.  

13 października w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Młodojewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele zarówno z przedszkola jak i szkoły, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście. Spotkanie przygotowały dzieci z grup przedszkolnych pod opieką nauczycielek: p. Anety Sompolskiej, p. Pauliny Bojarskiej, p. Katarzyny Cybulskiej oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej z Młodojewa pod kierunkiem p. Emilii Mizera.  

Przedszkolaki oraz młodzież ze szkoły wyglądały w tym dniu bardzo elegancko, podziękowały nauczycielom oraz pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wierszyki, piosenki oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, za trud, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie, a dodatkiem do życzeń były wręczone przez przedszkolaki laurki.  

Za część artystyczną maluszki oraz dzieci ze szkoły zostały nagrodzone gromkimi brawami.  

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Młodojewie P. Mirosława Wędzina, nagradzając swoich pracowników, przyznając im Nagrody Dyrektora oraz podziękowania za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Pani Mirosława Wędzina na zakończenie uroczystości poprosiła o powtórzenie utworu, dedykowanego specjalnie dla Pani Dyrektor -  na podstawie melodii „Ja uwielbiam ją”, w wykonaniu Kacpra Staszaka.

Kochane Dzieci – bardzo Wam dziękujemy.

Dla Was będziemy się starać jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej …        

FOTORELACJA  

Paulina Bojarska

Aneta Sompolska

Odsłony: 546