Dzień Dziecka 2017

Młodojewo, 02.06.2017r.

Wszystkie dzieci nasze są…

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

1 czerwca w DNIU DZIECKA w Przedszkolu w Młodojewie już od rana był innym dniem niż zwykle. Dzieci długo czekały na jego nadejście i z uśmiechem przywitały ten radosny dzień.

Pogoda dopisywała, więc już po śniadaniu przedszkolaki pojechały autokarem na nowo otwarty plac zabaw w Słupcy. Dzieci na świeżym powietrzu wesoło i bezpiecznie korzystały ze sprzętu prowadząc z uśmiechem rozmowy integracyjne.
Po wspólnej zabawie przedszkolaki odwiedziły restauracje „Cameleon” gdzie degustowały według życzenia smaczne pizze i soczek pomarańczowy oraz cukierki.

Po powrocie dzieci oglądały bajkę Dysneya pt.: „ W głowie się nie mieści” i otrzymały bańki mydlane ufundowane przez Radę Rodziców.
Milusińscy zostały zaproszone przez nauczycielkę Panią Beatę Rubajczyk ze Szkoły Podstawowej z Młodojewa na przedstawienie teatralne pt.: „Baśniowy ambaras”.
Ten wyjątkowy dzień zawdzięczamy firmie WINNET. PL Internet dla domu i rodziny należący do Państwa Moniki i Waldemara Wincza z Młodojewa Parcele, którzy zasponsorowali autokar i pizze oraz cukierki dla naszych dzieci z okazji DNIA DZIECKA za co serdecznie dziękujemy.

Po tak uroczystym dniu udały się do swoich rodzinnych domów, gdzie z pewnością rodzice przygotowali dalsze atrakcje do swoich dzieci.