Bal karnawałowy dla przedszkolaków

Karnawal min

„Bal nad bale”

Bal karnawałowy dla przedszkolaków , to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i nauczycieli, dostarczającą przeżyć i radości.
Tak też było u nas w Przedszkolu Gminnym w Młodojewie dnia 23.02.2017r.

W dniu tym już od rana w przedszkolu pojawiały się różne postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów różnych bajek – wróżki, królewny, motylki, policjanci, Spider – Man i wiele, wiele innych.

W pierwszej kolejności dzieci pozowały do zdjęć grupowych, były konkursy, zgadywanki i inne atrakcje.

Na sali podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie zniknął z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po degustacji pączków i poznaniu tradycji TŁUSTEGO CZWARTKU zabawa trwała dalej.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów.