Dzień Babci i Dziadka 2017

Młodojewo, 27.01.2017r.

Dzień Babci i Dziadka 2017

U Babci jest słodko – świat pachnie szarlotką…
Życzę dziś Tobie Babuniu miła
Byś zawsze, zawsze szczęśliwa była
Życzę Babuni życia najdłuższego
Pociechy szczęścia i zdrowia dobrego.

Kochany Dziadku dziś Ci przynoszę
W dniu Twego święta serce w ofierze
Serdeczną miłość ku Tobie głoszę
I życzę zdrowia Ci Dziadzio szczerze.

Wieloletnią tradycją w Przedszkolu w Młodojewie jest święto Dnia Babci i Dziadka, które obchodzimy bardzo uroczyście i radośnie.

Przedszkolaki z grupy „Kotki” i z grupy „Tygrysków” w dowód miłości dla dziadków przedstawiły program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie.

Po pięknych występach nagrodzonych ogromnymi brawami przez babcie i dziadków dzieci wręczyły cekinowe serduszka wypełnione miłością i szacunkiem.

Po część artystycznej dziadkowie razem z wnuczętami w przyjaznej atmosferze degustowali pyszne ciasto i owoce.

Wspólna zabawa wnucząt z dziadkami pozostanie długo w pamięci dzieci i zaproszonych gości.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, Kole Gospodyń Wiejskich oraz Panu Arturowi Tucholskiemu za udostępnienie remizy strażackiej w Młodojewie.