Mikołajki 2016

Mikołajki 2016

Mikołajkowe spotkania

"Dzwonią już dzwoneczki, wesoło jest wszędzie
bo Święty Mikołaj do nas dziś przybędzie”


6 grudnia w Przedszkolu Gminnym w Młodojewie gościliśmy najukochańszego gościa, Święty Mikołaj przybył do dzieci z wielkim workiem prezentów. Po krótkiej rozmowie przy choince milusińscy w podziękowaniu dla Mikołaja zaśpiewali piosenki i recytowali wiersze.
Następnego dnia uczestniczyliśmy w integracyjnym spotkaniu wszystkich przedszkoli Gminy Słupca w kinie Sokolnia w Słupcy, podczas którego oglądaliśmy spektakl teatralny pod tytułem „Ognik i choinkowe marzenia”.

Dzieci wraz z nauczycielami pragną serdecznie podziękować Mikołajowi za przybycie , pani Arlecie Bajerskiej za zorganizowanie spotkania z teatrem oraz pani Wójt Gminy Słupca za ufundowanie słodyczy dla dzieci.

 

FOTORELACJA

Odsłony: 638