Odlotowy Dzień Dziecka

Odlotowy dzień dziecka

Dnia  01  czerwca  z  okazji  Dnia  Dziecka   nasi  milusińscy z  Przedszkola  Gminnego  w  Młodojewie  wraz  z  rodzicami  odwiedzili  lotnisko  w  Powidzu.  W  dniu  tym  oglądali  uroczyste  obchody  Dnia  Wojska – paradę  wojskową, defiladę, pokazy lotnicze  oraz  sprzęty  wojskowe.  Dzieci  miały  możliwość  obejrzeć  samoloty  z  bliska  i  poczuć  się  prawdziwymi  pilotami  za  ich  sterami.  Wiele  wrażeń  wywarło  na  dzieciach  spotkanie  z  żołnierzami  grupy  zwiadowczej.  Dla  wzmocnienia  sił  na  wszystkich  czekała  żołnierska  grochówka  i  soczki  dla  dzieci.  Obchody  Dnia  Dziecka  w  naszej  placówce  zostały  przedłużone  do  następnego  dnia. W  radosnej i  miłej  atmosferze   przy  muzyce  dziecięcej  milusińscy  spędzili  dzień.   Wielką  niespodzianką   dla   przedszkolaków  były  prezenty,  których  sponsorem  między  innymi  była  Rada  Rodziców,  pani  dyrektor  U.  Tomczak  oraz jeden  z  rodziców.

 

FOTORELACJA

Odsłony: 665