Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dla Dziadziusia i Babuni…
 
W dniu 03. 02. 2016r. (środa) w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
 
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie zabawę dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami  uatrakcyjniał wodzirej. Po wspólnej zabawie zaproszeni goście częstowali się słodkim poczęstunkiem przygotowanym z tej okazji przez rodziców małych milusińskich. Dyrektor przedszkola wraz z pracownikami składają serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tak wspaniałej uroczystości. Dodatkowe podziękowania kierujemy Panu Prezesowi OSP w Młodojewie Arturowi Tucholskiemu za udostępnienie sali na powyższą uroczystość oraz Kole Gospodyń Wiejskich w Młodojewie.
 
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
 
 
Dyrektor i nauczyciele
 
Odsłony: 644