Czarujący bal przebierańców

Bal 2016

Zgodnie z kilkuletnią tradycją w pięknie i kolorowo przystrojonej Sali w czwartek 14 stycznia w Przedszkolu Gminnym w Młodojewie, odbył się czarujący bal przebierańców.

Przy wesołej muzyce disco dzieci prezentowały wspaniałe stroje oraz umiejętności taneczne. Dla urozmaicenia przedszkolakom zabawy przeprowadzono wiele konkursów sprawnościowych „Ruchome krzesło”, „Taniec z balonami”, Serpentynowy pociąg” oraz konkurencje z zakresu wiedzy „Czy znam tego bohatera bajki”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe, w których przedszkolaki rywalizowały ze sobą. Obok rozwijania sprawności i zwinności ruchowych, zabawy te miały ogromne przesłanie wychowawcze, gdyż uczyły dzieci akceptować przegraną i cieszyć się z wygranej swojego kolegi. w czasie przerwy dzieci degustowały pyszną sałatkę owocową i piły kompot.


Całodzienna zabawę zakończyło wykonanie pracy plastycznej tematycznie związanej z balem karnawałowym.

FOTORELAJCA

nauczyciele

Odsłony: 667