Wycieczkowy Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopca

DSCN48061 min

Wycieczkowy Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopca

„Jak co roku tą samą porą dziewczyny Wam życzą, co tylko mogą.
Dużo uśmiechu, zdrowia, radości w dniu Waszego święta wiele pomyślności”

Wiele radości i uśmiechu sprawiła dzieciom z Przedszkola w Młodojewie zorganizowana 30 września wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Ania i Filip” w Izabelinie.
W słonecznej atmosferze zwiedziliśmy zwierzyniec, muzeum przyrodnicze oraz wylęgarnię wielu gatunków ptaków. Pani przewodnik bardzo ciekawie prezentowała nam zwierzęta, a także ich niecodzienne zwyczaje. W muzeum mogliśmy oglądać zwierzęta, których nie spotkaliśmy w zwierzyńcu.
Po zwiedzaniu dzieci bawiły się na placu zabaw, następnie udaliśmy się na smaczną kiełbaskę z grilla, którą przygotował pracownik Gospodarstwa Agroturystycznego.
Po przybyciu do Przedszkola dziewczynki wręczyły drobne upominki Chłopcom z okazji „Dnia Chłopca” ufundowane z funduszu Rady Rodziców oraz Kinder niespodzianki, które zostały zakupione przez rodziców przedszkolaków.

nauczyciele

Galeria zdjęć

Odsłony: 676