Kończymy rok w zdrowym stylu

min DSCN4577

26 czerwca odbyło się w Przedszkolu Gminnym w Młodojewie zakończenie roku szkolnego wraz z piknikiem pod hasłem „ Bądźmy zdrowi- wiemy więc działamy” zorganizowany przez nauczycielki z przedszkola wraz z panią Małgorzatą Plutą z PSSE w Słupcy.

W piękny słoneczny dzień przedszkolacy wykonali dla rodziców i zaproszonych gości część artystyczną, w której zaprezentowali zasady jakich należy przestrzegać aby być zdrowym.
Na wszystkich uczestników pikniku czekał owocowo- warzywny szwedzki bufet oraz świeżo przygotowane przez mamy soki z jabłek i marchewek.

Po wspólnym posiłku – kiełbaski zasponsorowane przez jednego z rodziców i sklep mięsny – wychowawczynie zaprosiły dzieci i rodziców do konkurencji sportowych takich jak np.: „ skoki w worku”, „rzucanie do celu”, „toczenie piłki” i inne, oraz rozwiązywania zagadek na temat zdrowia.

Przedszkolacy zaprezentowali się również w tańcu przygotowanym przez panią Emilię Mizera.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej, upominki oraz nagrody ufundowane przez PSSE w Słupcy.

Dyrektor Przedszkola życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz wręczyła podziękowania Radzie Rodziców oraz rodzicom za szczególne zaangażowanie w sprawy przedszkola.
Dalsza część pikniku odbyła się w miłej i serdecznej atmosferze przy degustacji ciasta, kawy oraz lodów ufundowanych przez rodzica.

Za wspólnie i mile spędzony czas oraz współpracę w roku szkolnym 2014/2015 serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja i nauczyciele