Tęczowy Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka 2015

Tęczowy Dzień Dziecka!


"Dziecko jest źródłem nadziei. Mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości".
Castel Gandolfo, 1979r.


1 czerwca to radosny dzień w Przedszkolu w Młodojewie. Dzień pełen emocji, radości i uśmiechu. Od samego rana dzieci przy przebojach Majki Jeżowskiej tańczyły nucąc piosenkę „Wszystkie dzieci nasze są”.
Przedszkolaki ubrane w kolorach tęczy utrwalały barwy jakie posiada to cudowne zjawisko atmosferyczne.
Sprzyjająca pogoda w Dniu Dziecka pozwoliła prowadzić radosne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Dzieci brały udział w zabawach „Bańki mydlane”, „Dyskotekowe szaleństwa” itd. Po wyczerpujących zabawach dzieci degustowały owoce i słodycze a na zakończenie otrzymały duże czekolady oraz dwie duże gry planszowe utrwalające wiadomości o zdrowiu i ekologii.

nauczyciele

FOTORELACJA

Odsłony: 880