Dzień Matki 2015

Dzień Matki 2015


Najpiękniejsze słowo Matka

Najpiękniejsze słowo Matka
Jest w żonkilach, ślicznych bratkach
Pachnie chlebem i miłością
Przytuleniem i radością…..

Dzień Mamy co roku szczególnie przeżywają dzieci z Przedszkola w Młodojewie. Przedszkolaki w tajemnicy przed mamami przygotowują piękne prezenty. Każdy przedszkolak chce, by na uroczystości mieć jakąś rolę: mówić wierszyk czy śpiewać piosenkę. Gdy zaproszone w tym dniu mamy widzą swoje pociechy są niezwykle dumne i wzruszone, ponieważ nie ma ważniejszej osoby na świecie jak - Mama.

W czasie występów dzieci prezentowały się w wierszach , przepięknych piosenkach oraz tańcach przygotowanych przez wychowawczynie grup.

Po części artystycznej mamy z dziećmi brały udział w zabawach ruchowych: „Krasnoludki”, „Taniec z balonikiem” itp. Mamusie otrzymały również zadanie rozpoznania siebie na portrecie wykonanym przez swoje dziecko. Uhonorowaniem Święta Matki było wręczenie przepięknych tulipanów i laurek z życzeniami wszelkiej pomyślności i 100 lat życia w zdrowiu i radości.

Na zakończenie wszystkie przedszkolaki i mamy degustowały pyszne ciasto i cieszyły się obecnością swoich kochanych mam.

FOTORELACJA

Odsłony: 737