Dzień Ziemi

dzienziemimin

Młodojewo, 22.04.2015r.

Dbamy o naszą PLANETĘ
Dnia 22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi przedszkolacy zostali zaproszeni przez klasę I ze Szkoły Podstawowej w Młodojewie na przedstawienie pt.: „O tych, co lasy kochają i o drzewa dbają”. Doskonałe umiejętności dzieci z klasy I wprowadziły nas w tematykę dbania o środowisko.
W tym dniu również dzieci wysłuchały bajki pt.: „Zuzia porządkuje świat” , na podstawie której utrwalały kolory pojemników do segregacji i poznały 10 podstawowych zasad dbania o naszą Ziemię. Starszaki z grupy „Tygrysków” wykonywały czapki na głowę „Radosna czysta Ziemia”.
Na zakończenie wszyscy milusińscy brali udział „w sprzątaniu świata” z wykorzystaniem jednorazowych rękawiczek, śpiewając piosenkę o tematyce ekologicznej.

FOTORELACJA

nauczyciele

Odsłony: 687