Dzień Kobiet 2015

DSCN4121

Dzień Kobiet w Młodojewie
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet
niech każdy się dowie,
że dzisiaj święto dziewczynek….

9 marca Dzień Kobiet i dziewczynek od samego rana przebiegał wesoło w Przedszkolu w Młodojewie. Dziewczynki przyszły pięknie ubrane i uśmiechnięte, mając świadomość, że ten dzień jest świętem wszystkich małych i dużych kobiet.
W tym wyjątkowym dniu męska część przedszkola śpiewała dla koleżanek piosenkę „Marcowy kwiatek”, następnie rysowali piękne laurki. Chłopcy wiedzą, że dla dziewczynek w przedszkolu warto w tym dniu być miłym, uprzejmym i przeprosić za ewentualne złośliwości. Także należy uśmiechać się do Pań nauczycielek jak najpromienniej przez cały dzień i postarać się nie psocić. Mamom, babciom, siostrom złożyć życzenia i uściskać.
Cudownie by było gdyby te dobre zachowania udało się przenosić na wszystkie dni całego roku. Dziewczynki brały udział w różnych zabawach „rozwiąż zagadkę”, „milionerzy” itd. Chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek słodki upominek i poczęstunek.
Wspólne zabawy przy muzyce i pełna radosnego uroku atmosfera długo pozostawi miłe wspomnienia z tego wieloletniego święta.

 

FOTORELACJA 

Nauczyciele

Odsłony: 825