Atrakcyjny Dzień Chłopca w Przedszkolu w Młodojewie

dzch18 min

  Każdego  roku  z  okazji  Dnia  Chłopca  dzień  jest  wypełniony  uśmiechem  i  atrakcjami. Oprócz  zabaw  ruchowych  w  „Dino  Świat”  w  Słupcy, gdzie  dzieci  wspaniale  się  integrowały,  przedszkolaki  odwiedziły  Zakład  Produkcji  Mebli  „Ceglewski”  w  Piotrowicach.
 W myśl  cyklu  „Poznajemy  różne  zawody”  dzieci  zwiedziły  hale  produkcyjne  oraz  salon  gotowych  mebli  do  sprzedaży.
Przedszkolacy  serdecznie  dziękują  za  otrzymane  prezenty od  Firmy  „Ceglewski”, panu R. Królikowskiemu  i  S. Ceglewskiemu  za  poszerzenie  wiedzy  oraz  Radzie  Rodziców      i  pani  J. Gurgas  za  słodkie  upominki  dla  chłopców. Dzieci w dobrych humorach wróciły  do  domu.

FOTORELACJA


 Urszula  Tomczak

Odsłony: 462