„Poloneza czas zacząć …”

IMG 4158 min

Młodojewo, dn. 29.05.2018r.

„Poloneza czas zacząć …”


Dzieci z Przedszkola z Młodojewa wraz z opiekunami postanowili wziąć udział w Powiatowym Przeglądzie Tańca Narodowego i Ludowego zorganizowanym przez Przedszkole nr 4 „Jarzębinka”. Taniec jaki został zaprezentowany przez przedszkolaków to polonez. Byliśmy jedynym zespołem prezentującym się z Gminy Słupca. Dzieci chciały jak najlepiej się zaprezentować, dlatego z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w częstych próbach.
Przed występami mimo doskonałego przygotowania, pojawił się mały stresik, który sprawił, że dzieci wypadły rewelacyjnie. Pojawiła się nawet opinia redaktorów, iż przedszkolaki zatańczyły bardzo profesjonalnie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych tancerzy.

IMG 4112

Bojarska Paulina
Sompolska Aneta
Cybulska Katarzyna

 

Odsłony: 423