Tęczowo – Bańkowy Dzień Dziecka

MIN222jpg

Tęczowo – Bańkowy Dzień Dziecka

Chociaż Międzynarodowy Dzień Dziecka, najbardziej oczekiwane przez maluchy święto, obchodzi się 1 czerwca, to dzieci uczęszczające do Przedszkola w Młodojewie zaczęły świętowanie dopiero w poniedziałek 04.06.
Dla każdego malucha ten dzień jest bardzo oczekiwaną chwilą. Małe i duże dziecko chce w tym dniu dostać wymarzony prezent i miło spędzić czas w gronie najbliższych.
Właśnie wtedy przedszkole zorganizowało dla najmłodszych zabawę z mnóstwem atrakcji. Już od samego rana było bardzo wesoło. Tuż po śniadaniu na najmłodszych mieszkańców Młodojewa czekało w ogrodzie przedszkolnym wiele niespodzianek.
W tym dniu zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym dzieciom liczne gry i zabawy na powietrzu : była muzyka, zabawy ruchowe przy muzyce oraz zabawa chustą animacyjną.
Szczególnie przypadło milusińskim do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami, ale również wielką radość sprawiły przedszkolakom zabawy z bańkami mydlanymi, które to pięknie ozdabiały plac zabaw. Nie mogło również zabraknąć malowania farbami „kolorowej tęczy”, podczas , której dzieci poznały jej kolory oraz doskonale się bawiły.
Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia był obfity poczęstunek w słodkości oraz specjalnie przygotowanej pizzy przez kucharkę przedszkola – p. Ewę. Na zakończenie królowały pyszne lody, które przedszkolaki otrzymały w prezencie od Pani Dyrektor M. Wędziny.

Bojarska Paulina
Sompolska Aneta
Cybulska Katarzyna


To była niezapomniana przygoda, która niewątpliwie uatrakcyjniła dzień w przedszkolu.

Wszystkiego najlepszego kochane dzieciaki, od święta i na co dzień.

 

FOTORELACJA

Odsłony: 409