Jesteś mamo skarbem mym …

mamy min

Mama to osoba, na którą zawsze można liczyć, której wszystko możemy powiedzieć, która nas bardzo kocha, a my kochamy ją.

 W dniu 25.05.2018r. dzieci z Przedszkola z Młodojewa pragnęły podziękować za wszystko swoim kochanym mamom, przygotowując dla nich specjalny koncert. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i artystyczne. Na zakończenie uroczystości pociechy złożyły swoim mamusiom życzenia i wręczyły upominki.  Dalszy ciąg atrakcji z okazji „Dnia Mamy” nastąpił w dniu 28.05.2018r., kiedy razem z mamusiami odwiedziliśmy Manufakturę Czekolady „ Słodkie czary mary” w Poznaniu. Przedszkolaki wraz z mamami brały udział w czekoladowych warsztatach, gdzie mogły wyrabiać samodzielnie własną tabliczkę czekolady. Śmiechu i zabawy nie brakowało. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Starego Rynku w Poznaniu, gdzie mogliśmy punktualnie o godzinie 12.00 podziwiać występ symbolicznych koziołków.  Jednak najważniejsze było to, że dzieci w tym szczególnym dniu były razem ze swoją ukochaną mamą.

FOTORELACJE

Bojarska Paulina

Sompolska Aneta

Cybulska Katarzyna

Odsłony: 230