Dzień Kobiet 2018

DZK18 min

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU W MŁODOJEWIE

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. I pierwszy promień bliskiej wiosny. Dzień bez kłopotów i bez trosk. Dużo radości. Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, w domu, w przedszkolu, na wycieczce. Każdego dnia dobry uczynek – to jest od chłopców upominek”

8 Marca, to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże  jak i te małe. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu w przedszkolu w Młodojewie, wszyscy razem wybraliśmy się do kina „Sokolnia” w Słupcy na bajkę pt. ”Miś Paddington 2”. Sympatyczny niedźwiadek pokazał nam wszystkim, że cokolwiek się zdarzy, to dobre maniery i zasady życiowe będą zawsze cenione, a każdy sposób jest dobry, aby takie treści przekazywać. Po rewelacyjnym seansie filmowym, wstąpiliśmy do pizzerii „Cameleon”, gdzie smakowaliśmy wyśmienite pizze. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali gentlemani składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkich upominków oraz pachnących kwiatków. Wszystkie Panie i Dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.

 

FOTORELACJA

 Paulina Bojarska Aneta  Sompolska Katarzyna Cybulska

Odsłony: 413