Karnawałowe szaleństwa

karnawal18

Zgodnie z kilkuletnią tradycją, w pięknie i kolorowo przystrojonej sali, w czwartek 8 lutego w Przedszkolu w Młodojewie odbył się czarujący bal karnawałowy.

W tym dniu do przedszkola przybyły m.in. Księżniczki, Czarownice, Biedronki, Batmani, Supermeni, ale także Policjanci. Przy wesołej muzyce dziecięcej oraz disco prezentowały wspaniałe stroje i umiejętności taneczne. Wiele radości przedszkolakom sprawiły Panie, które przebrały się za Klauna – Paulina Bojarska, a za Kotka – Katarzyna Cybulska. Oprócz zabawy i konkursów na bawiących się czekały słodkości, owoce oraz napoje. Ponieważ zabawa karnawałowa połączona była z Tłustym Czwartkiem zgodnie z tradycją dzieci degustowały pyszne pączki upieczone przez kucharkę z naszego przedszkola – Ewę Paluch.

Całodzienną zabawę zakończyły wspólne zdjęcia oraz wykonanie prac plastycznych pt.: „ Bal Karnawałowy „. Po dniu pełnym wrażeń troszeczkę zmęczone, ale uśmiechnięte dzieci powróciły do swoich domów.

FOTORELACJA

Bojarska Paulina, Sompolska Aneta, Cybulska Katarzyna

Odsłony: 322