Kochana babciu, kochany dziadku…

Młodojewo, dn. 22.01.2018 r.

TEATR MIN

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana. No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

W dniu 16.01.2018r. w przedszkolu w Młodojewie odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Przed częścią artystyczną dla gości pogadankę przygotowała delegacja policjantów i policjantek z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy. Mundurowi ostrzegali babcie i dziadków przed różnymi niebezpieczeństwami np.: „metodą na wnuczka”. Następnie przedszkolaki  zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne, śpiewając piosenki, recytując wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy milusińskich zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wnuki w ramach podziękowania wręczyły swoim gościom drobne upominki - laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy. Kolejną zaplanowaną atrakcją dla dziadków w dniu 19.01.2018r. była wspólna wycieczka do Teatru im. A. Fredy do Gniezna na spektakl pt.: „Szpak Fryderyk”. Po spektaklu wszyscy mieliśmy możliwość zwiedzenia teatru, poznania tajemnic poza kulisowych. Na koniec wykonaliśmy wspólnie zdjęcie z aktorami. Cieszymy się bardzo, że pomysł z wycieczką podobał się nie tylko dzieciom, ale także dziadkom i babciom. 

FOTORELACJA

Bojarska Paulina, Aneta Sompolska, Katarzyna Cybulska

Odsłony: 405